Végre gyõzelem ellenük...

Minden csömöri szurkoló szíve nagyot dobban a hírre...hosszú idõ után újra sikerült nyerni az õsi rivális ellen, ráadásul idegenben. A két csapat aktuális helyezése pedig nem számít, hiszen ez egy olyan múltú derby, ami nincsen még egy ebben a sportágban. Nos a zöld-feketék idén gyengélkednek, de azért a szokásos szerencse ismét mellettük volt... egy darabig. A Rubeola tábor megint hasonló koreográfiát láthatott, mint az õszi meccsen, hiszen hiába voltak jobbak a fiúk, akkor végül az Aramis nyert. A félidõben 4-1 volt a javukra, de ezúttal nekünk sikerült a bravúr, ami elsõsorban Kovacsics Károly és Németh Péter döbbenetes második félidei játékának, valamint a szünetben beállt Kovács kapus védéseinek volt köszönhetõ. Remélhetõleg a csapat végre elindul felfelé és a következõ hetekben már a mostani sérültek (Pelles, Lipcsei, Fülep, Hegyesi, Smeló) is rendelkezésre állnak majd.
Colorspectrum Aramis - Rubeola FC Csömör 4:6 (4:1)
Rubeola FC: Nagy Z. - Németh, Gyõrfi, Kilik, Takács L., Kovacsics, Somogyi, Vég, Füzy, Kézi, Kovács G.

Gól/Gólpassz: Németh (Nagy Z.), Németh (Somogyi), Kovacsics (Takács L.), Kovacsics (Somogyi), Kovacsics (Németh), Németh
Mérkõzés Játékosa: Kovács Gábor
Kovács Gábor: ,,Nagyon boldog vagyok, hogy sikerült gyõznünk ezen a rendkívül kiélezett
és számunkra életbevágóan fontos mérkõzésen.
Számomra ez volt az igazi debütálás a csapatban, ezért külön öröm a siker!