U17, U20 Futsal - Vereség és sokat érő győzelem

A magyar futsal két legrégebbi bástyája, a Rubeola és az Aramis utánpótlás szinten is nagy csatákat szokott vívni egymással, így érdekes mérkőzésekre volt kilátás a budaörsiek elleni találkozókon. A fiatalabbak meccsén a vendég Aramis kezdett jobban, az első félidő közepén már 5-1-re is vezettek, úgy tűnt sima győzelmet aratnak. A Rubi szív azonban nagyot dobbant, a csapat szép lassan elkezdett zárkózni, é s a második félidő elején már a vezetést is átvette! A mérkőzés vége aztán újra az esélyesebb Aramisé volt, így egy remek meccsen elvitték a 3 pontot Csömörről. A vége 12-7.

Az U20-as korosztályban a presztízsen kívül a továbbjutás szempontjából is fontos volt a pontszerzés számunkra, ennek elenére elég enerváltan kezdtük a mérkőzést. A helyzeteket kihagytuk, hátul hibákat követtünk el, amelyeket az ellenfél büntetett. A félidőben két gólos hátrányban voltunk, így távolodni látszott a pontszerzés is. A második játékrészben aztán felpörögtek az események, rengeteg helyzet alakult ki mindkét oldalon, ám ekkor már jobban koncentráltak játékosaink, így sikerült fordítani és a végén az ellenfél 5 a 4 elleni játékát kivédekezve 10-6-os győzelmet arattunk! Ezzel a sikerrel továbbra isőrizzük pontelőnyünket a Déli-FTC előtt!