NB2: Sima vereség Budakalászon

Euro Global Futsal - Rubeola Fc Csömör II. 14 - 2 (5 - 1)
Budakalász, 40 nézõ
Rubeola: Sinka - Lába, Radványi, Som, Vrana - Berente, Berta, Takács - Trnka (kapus), Játékos-edzõ: Horváth Gergely

Gólszerzõ (Gólpassz): Berta (Vrana), Som (Horváth)

A mérkõzés alakulása: 3-0, 3-1, 9-2, 14-2
A mérkõzésre nem a legjobb összeállításunkkal tudtunk felállni, ami a második félidõben sajnos meg is mutatkozott az eredményben: Ruszin sárgalapok miatt, Füzy az elsõ csapatban játszott, míg Kravcsenkó, Spreitzer és Szarka sérülés miatt nem léphetett pályára. Az elsõ félidõben támadóan lépett fel az ellenfél, mi pedig kontrákra építettük mai játékunkat. Sajnos nem sokáig tudtunk ellenállni a listavezetõnek, mindjárt a mérkõzés elején kétgólos elõnyre tettek szert. Ezután egy védelmi hiba után ismét gólt kaptunk, majd egy mintaszerű kontratámadás révén - Horváth, Vrana, Berta volt a labda útja - pompás gólt lõttünk. Tovább támadott a budakalászi alakulat, ám fõleg Berta jóvoltából veszélyes kontrákat vezettünk, kapufákig, ziccerekig jutottunk, sõt Sinka is nagy bravúrokat mutatott be a kapuban, de végül 5-1-gyel vonultunk pihenõre. A játék képe alapján az 5-3 sokkal megérdemeltebb lett volna.
A második félidõ sajnos úgy alakult, ahogy azt a hazai csapat szerette volna. A játékosok elfáradtak, és az Eurósok kedvük szerint alakíthatták ki helyzeteiket. Elöl Berta próbálta életben tartani a reményeket - ami jelen esetben a tisztes vereség megszerzése lett volna - ám ziccerei rendre pontatlanok voltak. Egyetlen második félidei gólunkat Som jegyezte, aki Horváth passzát vágta be kíméletlenül a hosszú sarokba.
Összességében leszögezhetõ, hogy ilyen különbség mellett is megérdemelt az ellenfél sikere.
Javítási lehetõség hétfõn a gödöllõiek második csapatával szemben.