NB II. - Gólparádé "ifi csapattal" is

A héten két "kötelező" feladat vár a csapatra, de mint tudjuk a kötelező mindig a legnehezebb. A hétfő esti mérkőzésen az UTE csapatát fogadtuk, akik a legutóbbi fordulóban kis híján bravúrt hajtottak végre a Dunakeszi Kinizsi ellen, így nem vehettük félvállról az ellenfelet. Az eltiltások miatt rutinos játékosaink ezúttal nem léphettek pályára, így jelentősen megfiatalított csapattal álltunk fel. Ennek ellenére az első perctől kezdve nyomasztó fölényben játszottunk, bár az elején a befejezésekkel még hadilábon álltunk. Egy kontrából vezetést szereztek a vendégek, de örömük nem tarthatott sokáig, a szünetben már 5-1 állt az eredményjelzőn. A második játékrészben sem változott a játék képe, a lilák csak elvétve jutottak el a kapunkig, fiataljaink viszont még 6 alkalommal betaláltak, így 11-1 arányban nyertünk.