KETTŐS GYŐZELEM FIATALJAINKTÓL!

PMLSZ Futsal7vége bajnokikkal indították az évet a Tigrisek.

U17-es csapatunk Gyálon meccselt, a Cső-Montage BFC ellen, ahol egy fordulatos futsal rangadó alakult ki a két jól felkészített csapat között. Jellemző a mérkőzésre, hogy a második félidő közepén az ellenfél fordított és 5 perccel a vége előtt még 2-1-re vezetett, de Hadzsi Máté egyenlítése után következett az izgalmas végjáték. A hősies 5:4 elleni védekezésünk, valamint egy gyors és látványos Csikós Erik egész pályás kapusgól hozta a végső fordulatot, melyet a meccsen duplázó Beteschek Krisztián labdaszerzése és gólja követett, bebiztosítva a győzelmet!

U20-as Tigriseink Kistarcsán fogadták a Gödöllői SK csapatát. Az eredményhez képest sokkal simább mérkőzésen, szebbnél szebb gólokat szerezve nyertek és 100%-os mérleggel vezetik a bajnokságot!