Közel a bronzéremhez...

A másodosztályú bajnokság csoportbajnokai között zajló rájátszás elődöntőjében a feljutásra való esélyünket elvesztettük ugyan, de fiatal csapatunk számára az abszolút 3. hely megszerzése is remek eredmény lenne. Ennek megfelelően győzni mentünk Soroksárra, ahol a rutinos, NB I-es és válogatott rutinnal is bíró játékosokat is felvonultató Romhány volt az ellenfél. Az első perctől kezdve támadólag léptünk fel, ami Jenei Ottó góljában mutatkozott meg, ám a hazaiak egy lapos  lövéssel egyenlíteni tudtak. Ezután továbbra is az ellenfél kapuja előtt zajlott a játék, majd a 17. percben kiállítás sorsára jutott a kapusuk, ami tovább növelte fölényünket. Az emberelőnyt Nehéz Krisztián használta ki, így egy gólos vezetéssel fordultunk. A szünet után egy előre ívelt labdát Nehéz Krisztián csúsztatott a hálóba, majd Jenei Ottó talált be, így már megnyugtató volt az előnyünk, annek ellenére, hogy nem igazán játszottunk jól a mérkőzés ezen szakaszában. Ezt követően mindent egy lapra tett fel a Romhány, vészkapussal támadtak, ami meg is hozta számukra az eredményt, hiszen felzárkóztak 4-3-ra. A végén Jenei Ottó megszerezte harmadik találatát is, hatalmas örömet okozva a szép számú csömöri szurkolónak. A vége tehát 5-3 ide, ami kiváló alap pénteki visszavágóra, így jogosan ünnepelt együtt a csapat és a szurkolók, akik előtt le a kalappal, hiszen fantasztikus hangulatot teremtettek a mérkőzésen.