Könnyed győzelem

Kötelező győzelemre készült a csapat, még akkor is, ha soros ellenfelünk a Kastélydombi SE meglehetősen kiszámíthatatlan alakulat. Ennek megfelelően már a mérkőzés előtt megszerezték az első meglepetést, mivel mindössze 5 mezőnyjátékosssal érkeztek a találkozóra. Innentől kezdve teljesen egyértelmű elvárás volt a három pont itthon tartása, aminek a csapat különösebb megerőltetés nélkül eleget is tett. Igaz, az utolsó 2 percben történt figyelmetlenségek kissé elviselhetőbbé tették a vereséget a vendégek számára, hiszen 7-2 után gyorsan ajándékba adtunk 3 gólt. Ennek ellenére a győztes csapat kiléte egy percig sem volt kérdéses. A következő mérkőzésen a sereghajtó ellen lépünk pályára, ráadásul a saját otthonunkban, így minden adott egy újabb önbizalomnövelő sikerhez.