Ismét az utolsó percek...

A bajnokság egyik meglepetés csapatát, a Veszprém gárdáját fogadtuk a Major úton. A vendégek az eddigi eredmények alapján esélyesebbnek számítottak, ennek megfelelően próbálták magukhoz ragadni a kezdeményezést, és egy szép góllal vezetést is szereztek. A félidő derekától azonban feljöttek a Mieink, egyenlítettünk, és több helyzetünk is volt, ám a befejezésekbe hiba csúszott. A szünetre így 1-1-es döntetlen maradt. A második félidő ott folytatódott, ahol az első abbamaradt, helyzetek mindkét oldalon amelyből a vendégek értékesítettek egyet, így ismét mennünk kelett az eredmény után. Jó iramú volt a játék, egyik csapat sem állt be védekezni, így telejsen nyílt maradt a mérkőzés. Schrancz Balázs egyéni akciója után egyenlítettünk, majd egy kontra után Jenei Ottó is eredményes tudott lenni, így már nálunk volt az előny. Már csak 4 perc volt hátra, amikor egy balszerencsés labdavesztés után ismét döntetlenre módosult az eredmény, majd 2 perccel a vége előtt egytávoli lövés talált utat a kapunkba. Jöhetett a vészkapussal való támadás, ami rögtön egy kapufát eredményezett, ám hiába próbálkoztunk, nem sikerült az egyenlítés, sőt pár másodperccel a lefújás előtt egy kontra után újabb gólt ért el a Veszprém, így 5-3 arányban nyert.

Rubeola FC Csömör - 1. FC Veszprém 3-5 (1-1)

RFC.: Horváth G., - Jenei, Nagy R., Schrancz, Póta, Tősér, Smeló, Dénes, Érsek, Tvaruska, Horváth B., Maruzsi, Lakos.

gól: Schrancz(2), Jenei