Idegenben továbbra sem sikerül

Újabb "6 pontos" mérkőzés várt ránk, ismét idegenben. A Debrecen elleni mérkőzés sosem könnyű, de ezúttal még a szokottnál is nehezebbnek bizonyult. A mérkőzés úgy indult, ahogy azt reméltük, két Schrancz góllal előnyt szereztünk, és semmi okunk nem volt az aggódásra. Ezután azonban megtört a lendület és előbb egyenlített, majd fordított is a hazai csapat. Ezt  Jenei Ottó révén még a szünet előtt egalizáltuk, így 3-3 állt az eredményjelzőn, mikor pihenni mentek a csapatok. A második játékrész is jól indult számunkra, hiszen Póta Balázs góljával ismét vezetést szereztünk, és ezután több helyzetet is kidolgoztunk, amelyek értékesítésével a meccset is eldönthettük volna. Ám nem éltük az eséllyel, így az utolsó 10 percre is nyílt maradt a mérkőzés. A játékvezetők talán ekkor érezték, hogy érvényesíteniük kell a hazai pálya előnyét, Smeló Dávidot állították ki egy olyan szituáció után, ami után oldalberúgással folytatódott a játék... ! Az emberhátrányt nem sikerült kivédekezni, és a nyilvánvaló igazságtalanság okozta sokk még két gyors gólt, így a mérkőzés elvesztését hozta magával.

DEAC - Rubeola FC Csömör 6-4 (3-3)

RFC.: Horváth G. - Jenei, Póta, Schrancz, Nagy R., Smeló, Tősér, Kurucz, Tvaruska, Maruzsi, Érsek, Dénes, Horváth B. Edző: Jávor István

gól: Schrancz B. (2), Jenei, Póta