Fent akadtunk a falon...

Az "örökrangadón" aratott idegenbeli győzelem után joggal reméltük, hogy csapatunknak nem okoz majd gondot az utolsó előtti helyen álló Veszprém legyőzése. Az első percekben nem is mutatta semmi, hogy meglephetne minket a vendég alakulat, hiszen egyből magunkhoz ragadtuk az irányítást, és már az első perc után vezethettünk volna két góllal. A vendeégek beásták magukat a kapujuk elé, másodpercekig volt csak náluk a labda, úgy tűnt, mintha csak a nagy vereséget szerették volna elkerülni. Az idő múlásával aztán érezhető volt, hogy a mieink egyre görcsösebbek lettek az eredménytelen próbálkozásoktól, és emiatt sok hiba csúszott a játékba. Nem találtuk a bunkervédelem ellenszerét, sőt egy kisbüntető után a vendégek szereztek vezetést. A félidő előtt egyszer sikerült ritmust váltani végre, és Simon Péter parádés gólt emelt a veszprémi kapus hálójába.

A második játékrész sem hozott újat, továbbra sem találtuk a ritmust, és újra hátrányba kerültünk. Egyre nagyobb volt a nyomás a mieinken, hiszen a közönség is türelmetlenül várta, hogy elindul a gólgyártás, de továbbra sem találtuk a kapuhoz vezető utat... És,ahogy ez ilyenkor lenni szokott, egy hiba után tovább nőtt a hátrányunk, sőt egy vitatható ítélet után már 1-4 állt az eredményjelzőn. ekkorlevittük a kapust, amelyből szépítettünk is, de többre nem futotta, majd a végén a kegyelemdöfést is megkaptuk.

Takó Csaba: Amit a két csapat bemutatott, az a futsal megcsúfolása volt. sajnálom a nézőket, akiknek végig kellett szenvedni ezt...

Rubeola FC Csömör - 1. Futsal Club Veszprém 2-5 (1-1)

RFC.: Lakos - Tősér, Tihanyi, Horváth B., Varga Cs., Smeló, Simon, Fülep, Hosszú, Érsek, Vadászi, Horváth G. Edző: Takó Csaba

Gól/gólpassz: Simon P. (Tősér), Tihanyi ( Simon P)

MJ.: Simon P.