Fájó vereség idegenben

Törökszentmiklóson vendégszerepelt a kisebbik Rubeola csapat, mely rossz elsõ félidei teljesítményének "köszönthetõen" sajnos nem tudta behozni hátrányát, így kikapott.
Fáklya SE - Goldball RFC Csömör II 7 - 4 (4 - 1)
Törökszentmiklós, 100 nézõ
Rubeola: Kovács - Berta, Füzy, Ruszin, Smeló - Lába, Radványi, Takács, Vrana - Sinka (kapus) Edzõ: Horváth Gergely

Gólszerzõ (Gólpassz): Füzy (Smeló), Ruszin, Lába (Radványi), Berta (Ruszin)
A nagy forgalom hatására késve érkezett csapatunk a mérkõzésre, mely meg is látszott a társaságon, hiszen az elsõ félidõben nem igazán tudtunk felpörögni, ezért is húzhatott el az ellenfél olyan simán az elsõ játékrészben. 5 percen belül 2-0 volt az állás, válaszunk 3-0-nál érkezett, de a félidõ így is 4-1-es hazai vezetéssel zárult.
A második félidõben aztán kezdett éledezni a banda, szinte csak mi birtokoltuk a labdát, feljöttünk 4-3-ra, és ezután ziccereket hibáztunk, illetve kapufákat lõttünk, mikor a félidõ 15. percében, az ellenfél elsõ valamire való támadását gólra váltotta, megtörve a minden erejét beleadó fiatal játékosaink lendületét, akik képtelenek voltak még egyszer felállni, így az ellenfél otthon tartotta a három pontot.
Folytatás hétfõn, hazai pályán, ahol a Cucu FC csapatát fogadjuk.