Ennyi még gombócból is sok...

A magyar kupa elsõ fordulójában a Pécsi MFC futsalcsapata látogatott a csömöri tigrisbarlangba. A nemrég még az NB1-ben szereplõ pécsiek jelentõsen meggyengültek, így aligha lett volna ember a talpán, aki a baranya megyeiek gyõzelmére fogadott volna. Mindjárt a mérkõzés elején el is döntötték a meccset a mieink, az elsõ percekben alaposan megszórták ugyanis ellenfelüket. A tigrisek az egész mérkõzés folyamán tetszés szerint alakították ki helyzeteiket. A félidõben már 11-0 volt ide az állás, ezzel a mérkõzés és talán a továbbjutás sorsa is eldõlt. A második játékrészben már egy tartalékosabb Rubeolát láthattak a csarnokba kilátogató nézõk, amely még így is simán hozni tudta 6-1-re a második játékrészt is, ezzel 17-1-re kiütötte a láthatóan nem egy súlycsoportú ellenfelét. A meccs érdekessége még, hogy Nagy Zoltán kapus az utolsó 3 percre ezúttal játékosként léphetett pályára.
Rubeola FC Csömör - PMFC 17-1 (11-0)

Rubeola: Ulvicki - Gyõrfi, Veres, Somogyi, Fórizs, Smeló, Fülep, Füzy, Takács L., Németh, Nagy Z.
Gól/Gólpassz: Gyõrfi (Veres), Somogyi (Gyõrfi), Gyõrfi (Veres), Fórizs, Smeló (Németh), Fórizs (Smeló), Smeló (Fórizs), Veres (Takács L.), Gyõrfi (Somogyi), Gyõrfi (Veres), Fórizs, Németh (Somogyi), Takács L. (Fülep), Németh (Somogyi), Fülep, Fórizs (Füzy), Veres (Nagy Z.)