Balszerencsés vereség

Egy hét alatt két alkalommal léptek a hazai parkettre fiaink, és a hétfői fájó kudarc után fokozott jelentőséggel bírt a Gödöllő-Vasas elleni csata. Ennek megfelelően szép számú közönség előtt indult útjára a labda. Az első félidő elején kissé még mintha a hétfői vereség okozta sokk érződött volna a csapaton, átadtuk a kezdeményezést a vendégeknek, akik labdabiztosan, sok passzal szövögették akcióikat, így nem voltegyszerű ez a pár perc, ám az idő haladtával egyre többször tettük tiszteletünket a vendégkapu előtt. Sőt, egy szöglet után Fülep Norbert lőtt szép gólt, és látszott, egyre inkább belepörgünk a mérkőzésbe. A játékvezetők azonban nem igazán díjazták harcosságunkat, és kissé könnyedén fújtak faultot egyes szerelési kírérleteknél, így korán összegyűlt az 5 hiba, ami a védekezésbeli határozottságunkat jelentősen visszafogta. Ennek következtében aztán egyenlített, majd fordított is az ellenfél, így a szünetben 2-1 volt oda.  A második félidő elején sokkal támadóbb szellemben léptünk pályára, gyorsan egyenlítettünk is, majd egymás után vezettük a veszélyes támadásokat, amelyet az 1 perc alatt lőtt 4(!) kapufa is jól mutat. A szerencse ezúttal azonban nem állt mellénk, és ahogy az ilyenkor lenni szokott, a semmiből vezetést szerzett a Gödöllő. Pár perccel később, egy újabb hibás játékvezetői döntés után kapott szabadrúgást váltottak gólra a vendégek, így egyre nehezebb helyzetbe kerültünk. A játékvezetők azonban még úgy érezték, nem kerek az estéjük, így először Takó Csabát küldték el a padtól, ki tudja miért, majd egy Horváth Bence elleni nyilvánvaló lerántást engedtek tovább, amiből "természetesen" újabb gólt ért el az ellenfél. Ezután megléptük a "kötelezőt", levittük a kapusunkat, ami ezúttal eredméyre is vezetett, hiszen két gólt is szereztünk, ám az egyenlítés sajnos nem jött össze, így újabb hazai vereséget könyvelhettünk el, mégha nem is érdemeltük meg...

Takó Csaba: Nem érdemeltünk vereséget ezen a mérkőzésen. Nagyon sokat dolgoztak a játékosok, egy rossz szavam sem lehet. Sajnos azonban azt kell mondjam, hogy ajátékvezetés színvonala nem érte el a megkívánható szintet.

Rubeola FC Csömör - Gödöllő-Vasas 4-5 (1-2)

RFC.: Horváth G. - Tősér, Horváth B., Hosszú, Varga Cs., Smeló, Fülep, Tvaruska, Érsek, Vadászi, Bodó, Lakos. Edző: Takó Csaba

Gól(gólpassz): Fülep (Smeló), Smeló (Tvaruska), Fülep(Smeló), Tvaruska (Tősér)

MJ: Smeló Dávid