Az oroszlán bajsza...

Az elmúlt években egyeduralkodóvá váló Rába ETO együttese vizitált péntek este a Major úton. Sok néző, két elszánt csapat és egy félidőnyi kiegyenlített harc. Nagyjából így foglalhatjuk össze a mérkőzést, amelyen a hazai pontvadászatból toronymagasan kiemelkedő győriek ellen az első félidőben hősies védekezéssel és veszélyes kontrákat vezetve két gólos előnyt szereztünk, Tősér és Póta révén. Ezt követően a vendégek  5 a 4 elleni játékával azonban nem tudtunk mit kezdeni, és a szünetre 2-2-es döntetlennel vonultak a csapatok. A második játékrész elején ismét Póta szerzett gólt, így ismét előnybe kerültünk, ám a mérkőzés utolsó harmadára kijött az erőnléti és tudásbeli különbség, így a Rába ETO 7-3 arányban nyerte a mérkőzést, amelyen sok pozitívumot lehetett felfedezni a csapat játékában, még akkor is, ha a végén a nagyobb tudás előtt fejet kellett hajtanunk.

Rubeola FC Csömör - Rába ETO 3-7 (2-2)

RFC.: Lakos -Póta, Jenei, Schrancz, Nagy R., Tősér, Tvaruska, Dénes, Maruzsi, Tihanyi. Edző: Jávor István

Gól: Tősér, Póta (2)